تبلیغات

دانلود برنامه Dictionary Pro 8.0 - دیکشنری محبوب پرو چند زبانه اندروید

دانلود برنامه Dictionary Pro 8.0 – دیکشنری محبوب پرو چند زبانه اندروید

نرم افزار Dictionary Pro دیکشنری پرو برای اندروید

اپلیکیشن دیکشنری با پشتیبانی از چند زبان

Dictionary Pro یکی از برترین دیکشنری های ساخته شده است که شما را به صورت کاملا رایگان به یک مرجع زبان خارجه متصل میکند که همواره و در هر زمان همراه شما خواهد بود. یکی از کلیدی ترین ویژگی های این دیکشنری فوق العاده به صورت افلاین بودن ان است که بدون نیاز به اتصال اینترنت در هر زمانی میتوانید به ترجمه بپردازید ، کاملا رایگان بودن و نداشتن محدودیت در حین ترجمه یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است، ترجمه متن های شما به بیش از ۱۳ زبان مختلف و رسمی جهان به صورت آفلاین، پشتیبانی از ۴۰ زبان برای ورودی داده برای ترجمه در برنامه ، ترجمه کاملا صحیح  و بدون نقص کلمات و جملات ، دارای بخش متعارف ها و هم خانواده های کلمات ترجمه شده و …. همگی از ویژگی های این نرم افزار خارق العاده است .

دانلود برنامه Dictionary Pro - دیکشنری پرو چند زبانه اندروید

Dictionary Pro از برترین برنامه ها و ابزار های آموزشی ساخته شده است که برای اندروید برنامه نویسی شده است . این دیکشنری فوق العاده دارای آپشن ها و قابلیت های فوق العاده گسترده ای است که ان را با سایر دیکشنری های منتشر شده متمایز ساخته است.

این نرم افزار توسط تیم برنامه سازی TheFreeDictionary.com Farlex ساخته شده است و در گوگل پلی اشتراک گذاری شده و تاکنون موفق به دریافت بیش از ۵۰ هزار نصب فعال از کاربران سر تا سر جهان با امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ شده است و امروز قصد داریم این نرم افزار کلیدی را در سایت ملی اندروید برای شما علاقه مندان به این چنین برنامه های جذاب به رایگان قرار دهیم.

ویژگی ها :

  • محیط کاربردی جذاب و گرافیکی
  • نسخه پرمیوم و بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای
  • امکانات درج شده در فوق

تغییرات نسخه ی v8.0 :

  • رفع اشکال و پیشرفت در برنامه.

تصاویری از محیط برنامه :

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

ozdoctor

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

کانال دکتر آز