دانلود جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید

 

ozdoctor

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

کانال دکتر آز

   

Parsian Mobile Banking

Parsian Mobile Banking | برنامه رسمی بانک پارسیان!

Parsian Mobile Banking برنامه کاربردی موبایل بانک پارسیان می باشد که گام جدیدی را در جهت دستیابی به اهداف بانک در زمینه بانکداری موبایل (Mobile Banking) و ارائه خدمات اطلاع رسانی نوین به مشتریان می باشد! این برنامه که قابل نصب روی کلیه گوشی های موبایل در برگیرنده فن آوری سیستم عامل اندروید می باشد، به منظور رفاه و آسایش بیشتر مشتریان در استفاده از خدمات سیستم پرسش و پاسخ بانک پارسیان (SOD) در نظر گرفته شده است!

در برنامه Parsian Mobile Banking مشتری با دریافت نسخه اندروید و نصب آن روی گوشی موبایل خود، می تواند بدون نیاز به ارسال پیامهای کوتاه تقاضا به صورت دستی و تنها با انتخاب منوی مربوطه از روی گوشی خود، از کلیه خدمات خاص و عام سیستم PMB استفاده نموده و از جزئیات فعالیتهای بانکی حساب خود بدون نیاز به مراجعه به شعبه مطلع گردد! همچنین امکان تبادل اطلاعات در بستر GPRS هم در برنامه موبایل بانک پارسیان فراهم شده است! که در نگارشهای بعدی برنامه همراه بانک پارسیان امکانات بیشتری پیش بینی شده است.

ویژگی ها :

* قابلیت اضافه نمودن استعلام شماره شبا شخص

* امکان ورود شماره سپرده و کارت در عملیلت های مالی

* امکان تعریف دستور پرداخت مستمر عادی و پایا حساب

* قابلیت تغییر رمز دوم کارت بدون نیاز به مزاجعه حضوری

* حل مشکل تغییر فونت در این نسخه جدید از برنامه 

توجه : برنامه همراه بانک فوق از سایت رسمی بانک پارسیان گرفته شده است و دیگر نیاز به هیچ نوع نگرانی بابت جعلی بودن برنامه همراه بانک نداشته باشید!

تصاویری از محیط برنامه :

  • انتشار : ۰۴ خرداد ۹۵
  • بدون نظر
  • بازدید : 1,953 views