تبلیغات

Simpler Backup 3.5.1 بک آپ گیری از مخاطبین اندروید!

Simpler Backup 3.5.1 بک آپ گیری از مخاطبین اندروید!

simpler-backup-contacts

Simpler Backup Contacts | پشتیبان گیری از مخاطبین!

Simpler Backup Contacts یک نرم افزار عالی و قدرتمند در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از لیست مخاطبین گوشی و سیم کارت در اسمارت فون های اندرویدی می باشد. در واقع گاهی نیاز است تا از شماره ها و اسامی مخاطبین یک فایل ذخیره شده داشته باشید تا در صورت بروز هر مشکلی مانند خراب شدن گوشی اطلاعات مخاطبین خود را از دست ندهید که برای این کار کافیست از برنامه Simpler Backup Contacts استفاده نمایید تا دیگر نگران از دست دادن اطلاعات تماس خود نباشید و همیشه یک نسخه پشیبان از مخاطبین خود داشته باشید.

با استفاده از برنامه Simpler Backup Contacts می توانید بصورت خیلی سریع بین مخاطبین خود جستجو کنید و در هر زمانی از مخاطبین خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و بصورت فایلی به نام Vcf که در اختیار شما قرار میدهد در SD کارت خود یا در جای دیگری مانند حساب الکترونیکی خود مانند ایمیل و یا سرویس های ابری نگهداری کنید تا در صورت لزوم به آن دسترسی پیدا کنید. در برنامه قابلیت های جالبی برای امنیت بیشتر فایل پشتیبان ایجاد شده وجود دارد که یکی از آن ها ارسال مستقیم به سرویش های ابری و یا ایمیل می باشد که این امر باعث می شود تا فایل مخاطبین خود را در جایی امن نگهداری نمایید.

ویژگی ها :

* تهیه سریع Backup از مخاطبین و ارسال به سرویس های الکترونیکی

* همگام سازی با سرویش های ابری مانند Dropbox ، گوگل درایو و ایمیل

* امکان بازگردانی سریع و بدون تغییر فایل پشتیبان در هر زمانی و مکانی

* جستوجو بسیار سریع بین مخاطبین با استفاده از شماره گیر T9 

* شخصی سازی محیط نرم افزار با استفاده از پوسته های جذاب و شیک

تصاویری از محیط برنامه :

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

ozdoctor

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

کانال دکتر آز