تبلیغات

دانلود Yahoo Weather 1.10.1 - نصب نرم افزار هواشناسی یاهو برای اندروید

دانلود Yahoo Weather 1.10.1 – نصب نرم افزار هواشناسی یاهو برای اندروید

Yahoo Weather دقیق ترین هواشناسی

دریافت تمام جزئیات: باد، فشار، و احتمال بارش

از این پس براحتی قادر خواهید بود روز خود را با بهترین برنامه هواشناسی برنامه ریزی کنید. نرم افزار Yahoo Weather می تواند تا ۵ روز را بصورت کاملا دقیق پیش بینی کند و شما را در بهترین حالت ممکن از وضعیت آب و هوا آگاه سازد و در این برنامه از عکس های بسیار جالب و خیره کننده ای با توجه به مکان قرار گیری شما استفاده شده که جذابیت فراوانی برای کاربر دارد.

دانلود Yahoo Weather - نصب نرم افزار هواشناسی یاهو برای اندروید

اگر شما هم از افرادی هستید که همیشه دغدغه وضعیت آب و هوا را دارید توصیه ملی اندروید برای شما عزیزان این اپلیکیشن بسیار هوشمند است. که با کمک آن براحتی میتوانید بصورت خیلی دقیق و حتی جزئیات بیشتری همانند باد، فشار، و احتمال بارش را مطلع شوید.

در این برنامه اندروید میتوانید تا حداکثر بیست شهر را در برنامه اد کنید تا در هر بار آپدیت بصورت یکپارچه از آب و هوای تمامی شهر های مد نظر مطلع شده و زمان طلوع آفتاب و همچنین غروب آفتاب را میتوانید در تمامی آن ها مشاهده کنید.

ویژگی ها :

  • دریافت تمام جزئیات: باد، فشار، و احتمال بارش
  • مشاهده طلوع آفتاب، غروب آفتاب، باد و ماژول های فشار
  • مرور نقشه های تعاملی: رادار، ماهواره، گرما، و برف
  • پیگیری تمام شهرهای مورد علاقه و مقصد خود
  • علامت پلاس برای اضافه کردن ۲۰ شهر در برنامه

تغییرات نسخه ی v1.10.1 :

  • رفع اشکال و بهبود عملکرد.

تصاویری از محیط برنامه :

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

ozdoctor

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

کانال دکتر آز