تبلیغات

Digital clock & world weather 1.05.40 ساعت و نمایش آب و هوا

Digital clock & world weather 1.05.40 ساعت و نمایش آب و هوا

Digital-clock-&-world-weather-5

Digital clock & world weather | ویجت هواشناسی!

Digital clock & world weather در واقعیت یک ابزار هواشناسی مجهز به یک ساعت دیجیتال می باشد که شباهت بسیاری زیادی به ویجت هواشناسی گوشی های قدیمی HTC می باشد که قادر خواهد بود وضع آب و هوای مکان فعلی شما را با نمایش درجه حرارت و ساعت دقیق آن را با آیکون های بسیار جالب به نمایش در آورد! نرم افزار هواشناسی فوق دارای ۱۰ ویجت با قابلیت انتخاب دلخواه و جزییات وضع هوا را از طلوع آفتاب، غروب آفتاب، سرعت باد، رطوبت و احتمال باراندگی را با کیفیت بالایی نمایش می دهد که راحتی با کمک این ابزار پیشرفته خواهید توانست در هر زمان و هر مکانی که هستید از وضع آب و هوا مطلع باشید!

اگر بدنبال یک ابزار کامل و حرفه ای برای نمایش لحظه به لحظه وضع هوا هستید به شما پیشنهاد میکنیم نرم افزار Digital clock & world weather از دست ندهید زیرا دارای امکانات فراوانی از جمله پیش بینی وضع هوا در ۷ روز آینده، زمان طلوع و غروب خورشید برای مکان فعلی، نمایش محل فعلی (شهرستان، کشور) به طور خودکار، پیش بینی وضع آب و هوا بصورت ۲۴ ساعته، پیش بینی سرعت باد در ۲۴ ساعت و غیره می باشد. با استفاده از این برنامه هواشناسی دیگر نیاز به هیچ نگرانی از وضع هوا نخواهید بود زیرا نرم افزار اندروید Digital clock & world weather از دقیق ترین ابزار های پیش بینی های وضع آب و هوا برای دستگاه های اندروید می باشد!

ویژگی ها :

* بروزرسانی وضع آب و هوا با اتصال به اینترنت  WiFi و یا GPS

* نمایش وضعیت کنونی، درجه حرارت، درجه حرارت پایین و بالا

* امکان مشاهده زمان طلوع و غروب خورشید برای مکان فعلی

* مجهز به (Mod Ad Free) برای حذف تمامی تبلیغات آزار دهنده

* پوسته های متنوع برای نمایش وضع آب و هوا بصورت دلخواه

* پشتیبانی از تمامی زبان ها از جمله اینگلیسی، فرانسه، عربی 

* نمایش آخرین بروز رسانی وضع آب و هوا بصورت کاملا خودکار 

تصاویری از محیط برنامه :

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

ozdoctor

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

کانال دکتر آز