دانلود Google Translate 6.6.0.RC08 - مترجم گوگل ترنسلیت با قابلیت آفلاین اندروید

دانلود Google Translate 6.6.0.RC08 – مترجم گوگل ترنسلیت با قابلیت آفلاین اندروید

11 مارس 2020
25,171 بازدید

Google Translate بهترین مترجم متن و لغت اندروید

Google Translate نام یکی از سرویس های کمپانی بزرگ گوگل می باشد که کاربران اینترنت می توانند با استفاده از آن متون یا لغت های مورد نظرشان را به اکثر زبان های دنیا ترجمه کنند. همچنین از مهمترین قابلیت های گوگل ترنسلت میتوان به بصورت آفلاین 59 زبان را ترجمه کنید وقتی اینترنت ندارید. از دوربین خود برای ترجمه فوری متن به 38 زبان استفاده کنید.ترجمه گفتار فوری دو طرفه در 32 زبان اساره نمود که تنها بخش کوچکی از قابلیت های بیشمار این اپ قدرتمند برای ترجه متون میباشد.

دانلود Google Translate - مترجم گوگل ترنسلیت با قابلیت آفلاین

نرم افزار Google Translate از زبان فارسی پشتیبانی می کند و همچنین می توانید صفحات وب را که در حال گشت و گذار در آنها هستید را تنها با انتخاب زبان مورد نظرتان بطور کامل ترجمه کنید به این صورت که مثلا با انتخاب زبان فارسی, تمام صفحه وب به زبان فارسی تبدیل خواهد شد.

توجه: در معرفی اپلیکیشن هایی که از واژه Varies with device استفاده می شود بهتر است که آن را دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود تست کنید چرا که نمی توان به حتم گفت برای چه نسخه از اندروید طراحی شده است و بر اساس کانفیگ داخلی گوشی و تبلت های مختلف, واکنش متفاوتی از خود نشان می دهند. لازم به ذکر است که منظور بیشتر برای نسخه های سری ۲ اندروید می باشد و بر روی نسخه ۴ به بالا مشکل خاصی وجود ندارد.

ویژگی ها :

  • قابلیت ترجمه متون و جملات طولانی (بصورت آنلاین)
  • امکان اضافه کردن متون توسط دوربین یا صدا و دست خط
  • قابلیت ترجمه صفحات وب به هر زبانی که شما مایلید
  • ذخیره کردن ترجمه ها برای دسترسی آفلاین به آنها
  • گوش دادن بصورت صدای صوتی به ترجمه ها برای یادگیری
  • ترجمه لغات بطور کامل (به همراه تمامی معانی)

تصاویری از محیط برنامه :

تبلیغات